Developer

METROSTAV DEVELOPMENT a.s.
KOŽELUŽSKÁ 2450/4
180 00 Praha 8

Prohlášení developera

© 2020 Metrostav Development a.s.

O projektu

Vilapark Klamovka je rozdělen na dvě různé části. Každá trochu jiná, obě však stejně atraktivní. Soubor dvou samostatných bytových domů s celkem 8 vchody těží to nejlepší ze své polohy i orientace a nabízí moderní bydlení pro páry nebo rodiny s dětmi. Ve městě, přesto blízko přírodě. V okolí nechybí veškerá občanská vybavenost a sportovní či kulturní vyžití.

Bydlení s výhledem

Čtyři sekce domu A s jedinečným výhledem směrem na město jsou navrženy na severní hraně pozemku. V této části najdete především individuální velkoměstské byty s maximem soukromí a jižní orientací do veřejného parku. Na balkoně, nebo v lodžii si užijete atmosféru všech ročních období. Na jaře se můžete kochat rozkvetlými stromy, na podzim vás zase ohromí listí hrající všemi barvami.

Bydlení v zahradě

Toužíte po bezpečném domově skrytém v zeleném ráji? Čtyři sekce domu B na jižní straně pozemku jsou umístěny do klidné zahrady. Díky tomu nabízí soukromí, jež ocení hlavně rodiny hledající klid. Pozemky přiléhající k jednotlivým budovám poskytují dostatečný a útulný venkovní prostor, který je vhodný pro hry s dětmi, sportovní vyžití nebo piknik s přáteli. Každý si tak najde to své.

Kontaktujte nás

K NASTĚHOVÁNÍ JIŽ 05/2024
PROHLÍDKY DOKONČENÝCH BYTŮ

ZDARMA sklep pro vybrané byty

BYTY S PŘEDZAHRÁDKOU V ZELENI