Developer

METROSTAV DEVELOPMENT a.s.
KOŽELUŽSKÁ 2450/4
180 00 Praha 8

Prohlášení developera

© 2020 Metrostav Development a.s.

Lokalita

Z Klamovky to budete mít do centra a ke všemu důležitému jen pár minut. Pěšky dojdete na poštu, do restaurace, na nákup, s dětmi do školy a do školky i na zastávku MHD. Tramvaj nebo autobus vás dovezou na smíchovský Anděl, odkud je velmi dobré spojení metrem i do historického jádra Prahy. Pohodlně se dostanete také na okraj města nebo na vlakové nádraží Praha-Smíchov.

Hned za domem na vás čeká kousek přírody. Kdysi zámecký park Klamovka byl vyhlášený svou krásou široko daleko. Svého času se o něj staral vážený zahradník Josef Blecha, který v Praze pořádal slavné květinové trhy. Své osobité kouzlo si park zachoval do dneška a stále fascinuje návštěvníky zachovalými skvosty, které tu zbyly po původních majitelích, šlechtické rodině Clam-Gallasů.

Blízké okolí láká na procházku s dětmi i se psem, odpočívat s knížkou můžete v Kinského zahradě, do Ladronky, která je poblíž, vyrazíte, když si budete chtít zaběhat nebo se projet na kolečkových bruslích. Nedaleko se nachází také tenisové kurty nebo zimní stadion Nikolajka.

Kontaktujte nás

K NASTĚHOVÁNÍ JIŽ 05/2024
PROHLÍDKY DOKONČENÝCH BYTŮ

ZDARMA sklep pro vybrané byty

BYTY S PŘEDZAHRÁDKOU V ZELENI